| Indicatiu | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Present | Pretèrit imperfet | Passat simple | Futur | ||
| putanejo putaneges putaneja putanegem putanegeu putanegen | putanejava putanejaves putanejava putanejàvem putanejàveu putanejaven | putanegí putanejares putanejà putanejàrem putanejàreu putanejaren | putanejaré putanejaràs putanejarà putanejarem putanejareu putanejaran | ||
| Condicional | Subjuntiu | Imperatiu | |||
| Present | Pretèrit imperfet | ||||
| putanejaria putanejaries putanejaria putanejaríem putanejaríeu putanejarien | putanegi putanegis putanegi putanegem putanegeu putanegin | putanegés putanegessis putanegés putanegéssim putanegéssiu putanegessin | putaneja putanegi putanegem putanegeu putanegin | ||
| Infinitiu | putanejar | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Gerundi | putanejant | ||||
| Participi |
|
Flexionat com: pujar