| Indicatiu | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Present | Pretèrit imperfet | Passat simple | Futur | ||
| pèl-mudo pèl-mudes pèl-muda pèl-mudem pèl-mudeu pèl-muden | pèl-mudava pèl-mudaves pèl-mudava pèl-mudàvem pèl-mudàveu pèl-mudaven | pèl-mudí pèl-mudares pèl-mudà pèl-mudàrem pèl-mudàreu pèl-mudaren | pèl-mudaré pèl-mudaràs pèl-mudarà pèl-mudarem pèl-mudareu pèl-mudaran | ||
| Condicional | Subjuntiu | Imperatiu | |||
| Present | Pretèrit imperfet | ||||
| pèl-mudaria pèl-mudaries pèl-mudaria pèl-mudaríem pèl-mudaríeu pèl-mudarien | pèl-mudi pèl-mudis pèl-mudi pèl-mudem pèl-mudeu pèl-mudin | pèl-mudés pèl-mudessis pèl-mudés pèl-mudéssim pèl-mudéssiu pèl-mudessin | pèl-muda pèl-mudi pèl-mudem pèl-mudeu pèl-mudin | ||
| Infinitiu | pèl-mudar | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Gerundi | pèl-mudant | ||||
| Participi |
|
Flexionat com: parlar